Kategorie

GSMTRONIK v. HOME

749.00 PLN
Ilość
Układ GSMTRONIK w wersji HOME to profesjonalny system monitoringu budynku. Układ za pomocą aplikacji mobilnej umożliwia pełny nadzór i kontrolę nad skojarzonymi urządzeniami.
GSMTRONIK v. Home to profesjonalny moduł powiadamiania i sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Urządzenie może dokonać pomiaru z trzech czujników temperatury – po przekroczeniu ustawionych progów sterownik wyśle wiadomość SMS na wskazany wcześniej numer telefonu. Ponadto moduł wyposażony jest w wejścia i wyjścia dzięki którym można podpiąć czujniki (ruchu, zalania, dymu itp.) oraz urządzenia elektryczne (np. brama, oświetlenie, rolety).
Układ można stosować w domach jednorodzinnych jak również do monitoringu serwerowni bądź innych pomieszczeń technicznych.

 

Zaletami układu jest niewątpliwie możliwość programowania poprzez komendy SMS oraz możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. Ponadto dodatkowymi atutami jest:
» Funkcja AUTOSTEROWANIE - pozwala na automatyczne załączenie przekaźnika wyjściowego w odpowiedzi na otrzymany sygnał na wejściu układu.
» Funkcja TERMOSTAT - wbudowane trzy niezależne termostaty obsłużą i zabezpieczą utrzymanie wymaganych warunków termicznych. Idealnie sprawdza się w ogrzewaniu pomieszczeń jak również wszędzie tam gdzie zależy nam na kontroli opartej o pomiary temperatury
» Funkcja TIMER - polega na załączeniu i wyłączeniu urządzeń o konkretnych godzinach i wybranych dniach tygodnia.
» 7 programowalnych wejść dowolnych sygnałów (NO/NC)
» 4 wbudowane przekaźniki dla sygnałów wyjściowych (5A, 1000W)
» Bezpośrednia współpraca z 9 numerami telefonów
» Duży, czytelny i podświetlany wyświetlacz LCD
» Obudowa przystosowana do montażu na szynie DIN

 

Opakowanie zawiera:
» 1 szt. sterownik GSMTRONIK v. Home
» 1 szt. zasilacz sieciowy 12V DC/2A
» 1 szt. czujnik temperatury
» Instrukcja obsługi
» Karta gwarancyjna
» Pudełko
 

 

Ceny
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH